Menu
ZŠ s MŠ Veľký Slavkov
ZŠ s MŠ Veľký Slavkov

plagát

PRAVDA O DROGÁCH

PRAVDA O DROGÁCH

PRAVDA O DROGÁCH

Drogy každoročne ničia a ruinujú milióny ľudských životov. Čo by sme o nich mali vedieť sa žiaci 6. až 9. ročníka dozvedeli dňa 15.11.2023 počas prednášky PRAVDA O DROGÁCH, ktorú pre nich zrealizovala organizácia Slovensko bez drog. Prednáška sa konala v rámci Európskeho týždňa boja proti drogám.

Dátum vloženia: 20. 11. 2023 19:33
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 11. 2023 19:34
Autor: Správca Webu

Počasie

dnes, streda 29. 11. 2023
slabé sneženie -3 °C -8 °C
štvrtok 30. 11. slabé sneženie -2/-8 °C
piatok 1. 12. sneženie 1/-4 °C
sobota 2. 12. rain and snow 5/-1 °C

Sviatok a výročie

Meniny má Vratko, Saturnín, Zaida

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Ak prvý sneh padne na blato, bude celá zima blatnavá, ak ale na mráz, očakávajme bohatý rok.

Pranostika na akt.deň

Na Saturnina skučí meluzína.

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:7:08

Slnko zapadá:15:45

hore

„Začiatkom a koncom našej didaktiky nech je hľadať a nachádzať spôsob, podľa ktorého by učitelia menej učili, ale žiaci sa viac naučili, aby bolo v školách menej zhonu, nechuti a márnej práce, no viac voľného času, potešenia a zaručeného úspechu, menej temnôt, zmätkov a roztržiek, no viacej svetla, poriadku, mieru a pokoja“.

Ján Amos Komenský - Veľká Didaktika