Menu
ZŠ s MŠ Veľký Slavkov
ZŠ s MŠ Veľký Slavkov

plagát

Lesná pedagogika

Lesná pedagogika

Lesná pedagogika

Pán Igor Stavný z TANAPu nám v rámci lesnej pedagogiky prišiel porozprávať o zvieratách, ktoré u nás žijú. Najprv sme ich poskladali ako puzzle, potom si o nich prečítali a nakoniec sami porozprávali. Bola to veľmi zaujímavá hodina.

Dátum vloženia: 10. 11. 2023 16:37
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 11. 2023 16:38
Autor: Správca Webu

Počasie

dnes, utorok 28. 11. 2023
sneženie 1 °C -5 °C
streda 29. 11. slabé sneženie -3/-9 °C
štvrtok 30. 11. slabé sneženie -2/-7 °C
piatok 1. 12. rain and snow 2/-2 °C

Sviatok a výročie

Meniny má Henrieta, Gerhard, Tristan, Desdemona, Eta

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Na začiatku novembra teplo so zimou sa háda.

Pranostika na akt.deň

Ak je na deň Mláďatiek na oblohe veľa hviezd, má byť veľa hydiny.

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:7:07

Slnko zapadá:15:45

hore

„Začiatkom a koncom našej didaktiky nech je hľadať a nachádzať spôsob, podľa ktorého by učitelia menej učili, ale žiaci sa viac naučili, aby bolo v školách menej zhonu, nechuti a márnej práce, no viac voľného času, potešenia a zaručeného úspechu, menej temnôt, zmätkov a roztržiek, no viacej svetla, poriadku, mieru a pokoja“.

Ján Amos Komenský - Veľká Didaktika