Menu
ZŠ s MŠ Veľký Slavkov
ZŠ s MŠ Veľký Slavkov

plagát

Deň kariérového poradenstva

 Deň kariérového poradenstva

Deň kariérového poradenstva

V našej škole sa dňa 13.11.2023 konal Deň kariérového poradenstva. Žiaci 9. ročníka spolu s rodičmi mali možnosť prekonzultovať svoj výber stredných škôl s Mgr. Antašom – okresným metodikom pre kariérové poradenstvo a p. Varšovou – diplomovanou psychologičkou z CPP Poprad. Deviataci si zároveň pripravili pohostenie pre svojich rodičov, a tak si čakaním na konzultáciu príjemne krátili čas rozhovorom pri občerstvení a úvahami kam smerovať po ukončení základnej školy.

Dátum vloženia: 14. 11. 2023 8:36
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 11. 2023 8:39
Autor: Správca Webu

Počasie

dnes, utorok 28. 11. 2023
sneženie 0 °C -3 °C
streda 29. 11. slabé sneženie -3/-8 °C
štvrtok 30. 11. slabé sneženie -2/-8 °C
piatok 1. 12. sneženie 1/-4 °C

Sviatok a výročie

Meniny má Henrieta, Gerhard, Tristan, Desdemona, Eta

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Novebrové slnko na zem nevidí.

Pranostika na akt.deň

Ak je na deň Mláďatiek na oblohe veľa hviezd, má byť veľa hydiny.

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:7:07

Slnko zapadá:15:45

hore

„Začiatkom a koncom našej didaktiky nech je hľadať a nachádzať spôsob, podľa ktorého by učitelia menej učili, ale žiaci sa viac naučili, aby bolo v školách menej zhonu, nechuti a márnej práce, no viac voľného času, potešenia a zaručeného úspechu, menej temnôt, zmätkov a roztržiek, no viacej svetla, poriadku, mieru a pokoja“.

Ján Amos Komenský - Veľká Didaktika